Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді “Мій Шевченко”
Громадська організація “Інноваційні обрії України” у 2024 році вже вшосте провела на високому рівні Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді “Мій Шевченко”, присвячений творчості великого Кобзаря.
Цьогоріч у конкурсі взяли участь 2685 учасників із 1320 закладів освіти. Серед них і здобувачі освіти нашого ліцею – Шовчко Дар’я (9 клас), яка отримала диплом ІІІ ступеня за перемогу у конкурсі, та Юхно Федір (5 клас), учасник конкурсу. Підготувала учнів учитель української мови та літератури Мошура Віта Вікторівна. Вітаємо учнів та їх наставника з гідними результатами! Так тримати!
![Возможно, это изображение 1 человек и текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432145639_426111859894074_4774416117940938081_n.jpg?_nc_cat=109&cb=99be929b-b574a898&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=J2sOVXnd7wMAX8m0QTf&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfALzULcxMfvDrTlSxgWmfUt5sIQXgHOPNIs1mYN34o95A&oe=65F3F6EF)
![Возможно, это изображение текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431270103_426111893227404_6479776840197117673_n.jpg?_nc_cat=100&cb=99be929b-b574a898&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=qxN_IDlIc5cAX_5_R0Q&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBgSwbnJvcosWXYEaQLdwGCvkti8RgEVn7n68x4CcirzA&oe=65F573BB)
![Возможно, это изображение 1 человек и текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432085597_426111919894068_1573585783201340922_n.jpg?_nc_cat=109&cb=99be929b-b574a898&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=JKKtxKGWz7MAX9WF8SW&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDfL8S-DXP2FctEIaKStcS1D7nDA0Onmfc7KYD-QN3H5w&oe=65F52C12)